Agent de vânzări din Brașov, Făgăraș sau Sf. Gheorghe

CANDIDATUL IDEAL

  • studii superioare, de preferat în zootehnie (piscicultura) / medicina veterinara;
  • minim 5 ani experiență în vânzări (de furaje sau produse agricole - avantaj);
  • vorbitor al limbii maghiare;
  • cunoscător al limbii engleze (avantaj) / italiene (avantaj);
  • permis conducere categoria B;
  • bune abilități de comunicare și negociere;
  • atenție la detalii și orientare către obținerea de rezultate;
  • gândire analitică și abilități de soluționare a problemelor;
  • capacitate de asimilare rapidă a atribuțiunilor de serviciu;
  • persoană dinamică, cu inițiativă, sociabilă;
  • dispus la deplasări și la program parțial prelungit.

DESCRIEREA JOBULUI

Deplasare pe teren cu scopul de a promova produsele companiei, vânzarea de furaje pentru pești, icre embrionate de păstrăv, echipamente și alte produse pentru piscicultură.

ACTIVITĂȚI:

  • identificarea și contactarea noilor clienți și identificarea nevoilor acestora;
  • promovarea produselor companiei conform strategiei de vânzări stabilite;
  • crearea, menținerea și dezvoltarea rețelei de clienți actuali și potențiali;
  • urmărirea derulării contractelor și a plăților;
  • întocmirea și prezentarea rapoartelor de activitate săptămânale;
  • realizarea obiectivelor lunare și anuale;

BENEFICII:

  • salariu fix + comision din vânzări, la realizarea obiectivului;
  • perioadă de training la Skretting Italia și AquaSearch Danemarca
  • mașină de serviciu;
  • telefon;

CV pe office@dreamfish.ro